  1. Mikrokontroler Microchip PIC18F24K22-I/SS PIC18F2XK22 SSOP 28-pinowy Powierzchnia PIC 16kB 8 bit 64 MHz, 768 bit RAM 11.34
    Do sklepu »
    Mikrokontroler Microchip PIC18F24K22-I/SS PIC18F2XK22 SSOP 28-pinowy Powierzchnia PIC 16kB 8 bit 64 MHz, 768 bit RAM
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    MICROCHIP
    MPN:
    PIC18F24K22-I/SS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -20%
  2. Mikrokontroler Microchip PIC18F2XK22 SOIC 28-pinowy Powierzchnia PIC 16kB 8 bit 64 MHz, 768 bit RAM Flash, 2.3 V 12.09 x27
    Do sklepu »
    Mikrokontroler Microchip PIC18F2XK22 SOIC 28-pinowy Powierzchnia PIC 16kB 8 bit 64 MHz, 768 bit RAM Flash, 2.3 V
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    MICROCHIP
    MPN:
    PIC18F24K22-I/SO
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -11%
    Min. zamówienie:
    27 szt.
    108+ szt.:
    11.33
  3. Mikrokontroler Microchip PIC18F2XK22 SSOP 28-pinowy Powierzchnia PIC 16kB 8 bit 64 MHz, 768 bit RAM Flash, 2.3 V 12.18 x47
    Mikrokontroler Microchip PIC18F2XK22 SSOP 28-pinowy Powierzchnia PIC 16kB 8 bit 64 MHz, 768 bit RAM Flash, 2.3 V
    PIC18F24K22-I/SS
    +0.25%
    Min. zamówienie:
    47 szt.
    141+ szt.:
    11.40
  4. Mikrokontroler Microchip PIC18F24K22-I/SO PIC18F2XK22 SOIC 28-pinowy Powierzchnia PIC 16kB 8 bit 64 MHz, 768 bit RAM 13.39
    Mikrokontroler Microchip PIC18F24K22-I/SO PIC18F2XK22 SOIC 28-pinowy Powierzchnia PIC 16kB 8 bit 64 MHz, 768 bit RAM
    PIC18F24K22-I/SO
    +2.92%
    25+ szt.:
    100+ szt.:
  5. 14.21 x47
    Mikrokontroler Microchip PIC18F2XK22 SSOP 28-pinowy Otwór przelotowy PIC 32kB 8 bit 63 MHz, 1.54 kB RAM Flash, 2.3 V
    PIC18F25K22-E/SS
    -13%
    47 szt.
    141+ szt.:
  6. Mikrokontroler Microchip PIC18F24K22-I/SP PIC18F2XK22 SPDIP 28-pinowy Powierzchnia PIC 16kB 8 bit 64 MHz, 768 bit RAM 15.50
    Mikrokontroler Microchip PIC18F24K22-I/SP PIC18F2XK22 SPDIP 28-pinowy Powierzchnia PIC 16kB 8 bit 64 MHz, 768 bit RAM
    PIC18F24K22-I/SP
    +2.92%
    25+ szt.:
    100+ szt.:
  7. Mikrokontroler Microchip PIC18F26K22-I/SS PIC18F2XK22 SSOP 28-pinowy Powierzchnia PIC 64kB 8 bit 64 MHz, 1 kB RAM Flash, 16.16
    Mikrokontroler Microchip PIC18F26K22-I/SS PIC18F2XK22 SSOP 28-pinowy Powierzchnia PIC 64kB 8 bit 64 MHz, 1 kB RAM Flash,
    PIC18F26K22-I/SS
    -3.92%
  8. Mikrokontroler Microchip PIC18F25K22-I/SP PIC18F2XK22 PDIP 28-pinowy Otwór przelotowy PIC 32kB 8 bit 64 MHz, 1.54 kB RAM 16.34 x15
    Mikrokontroler Microchip PIC18F25K22-I/SP PIC18F2XK22 PDIP 28-pinowy Otwór przelotowy PIC 32kB 8 bit 64 MHz, 1.54 kB RAM
    PIC18F25K22-I/SP
    +8%
    15 szt.
    30+ szt.:
    105+ szt.:
  9. Mikrokontroler Microchip PIC18F2XK22 SSOP 28-pinowy Powierzchnia PIC 64kB 8 bit 64 MHz, 3.9 kB RAM Flash, 1.8 V 16.67 x47
    Mikrokontroler Microchip PIC18F2XK22 SSOP 28-pinowy Powierzchnia PIC 64kB 8 bit 64 MHz, 3.9 kB RAM Flash, 1.8 V
    PIC18F26K22-E/SS
    -13%
  10. Mikrokontroler Microchip PIC18F2XK22 PDIP 28-pinowy Otwór przelotowy PIC 32kB 8 bit 64 MHz, 1.54 kB RAM Flash, 1.8 V 16.74 x5
    Mikrokontroler Microchip PIC18F2XK22 PDIP 28-pinowy Otwór przelotowy PIC 32kB 8 bit 64 MHz, 1.54 kB RAM Flash, 1.8 V
    PIC18F25K22-I/SP
    +2.44%
    5 szt.
  11. Mikrokontroler Microchip PIC18F26K22-I/SO PIC18F2XK22 SOIC 28-pinowy Powierzchnia PIC 64kB 8 bit 64 MHz, 1 kB RAM Flash, 17.22
    Mikrokontroler Microchip PIC18F26K22-I/SO PIC18F2XK22 SOIC 28-pinowy Powierzchnia PIC 64kB 8 bit 64 MHz, 1 kB RAM Flash,
    PIC18F26K22-I/SO
    +2.99%
  12. Mikrokontroler Microchip PIC18F26K22-I/ML PIC18F2XK22 QFN 28-pinowy Powierzchnia PIC 64kB 8 bit 64 MHz, 3.9 kB RAM 17.98
    Mikrokontroler Microchip PIC18F26K22-I/ML PIC18F2XK22 QFN 28-pinowy Powierzchnia PIC 64kB 8 bit 64 MHz, 3.9 kB RAM
    PIC18F26K22-I/ML
    +2.45%
  13. Mikrokontroler Microchip PIC18F26K22-I/SP PIC18F2XK22 SPDIP 28-pinowy Otwór przelotowy PIC 64kB 8 bit 64 MHz, 1 kB RAM 19.37
    Mikrokontroler Microchip PIC18F26K22-I/SP PIC18F2XK22 SPDIP 28-pinowy Otwór przelotowy PIC 64kB 8 bit 64 MHz, 1 kB RAM
    PIC18F26K22-I/SP
    +2.32%