    PSMN6R5-25YLC
    Obudowa:
    SOT669
    Dodany:
  2. PSMN6R5-25YLC.115 2.41
    Do sklepu »
    PSMN6R5-25YLC.115
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 25V; 45A; 48W
    Sklep:
    MPN:
    PSMN6R5-25YLC,115
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.41%
    1500+ szt.:
    2.08
  3. PSMN6R5-25YLC.115 2.93 x10
    Do sklepu »
    PSMN6R5-25YLC.115
    Tranzystor N-MOSFET 25V 45A 48W LFPAK33
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Zmiana ceny:
    -9%