  1. Signal light, 24 V (AC), 24 V (DC), yellow, 60 mcd, Mounting Ø 22 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1, Q22F1CXXY24E 49.90 x100
    Do sklepu »
    Signal light, 24 V (AC), 24 V (DC), yellow, 60 mcd, Mounting Ø 22 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1, Q22F1CXXY24E
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    APEM
    MPN:
    Q22F1CXXY24E
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +9898%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
    500+ szt.:
    10.92
  3. Q22F1CXXY24E Indicator LED, 24 V DC, 22 mm, FASTON, yellow/BrC 52.05
    Do sklepu »
    Q22F1CXXY24E Indicator LED, 24 V DC, 22 mm, FASTON, yellow/BrC
    APEM - Indicator, LED
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    APEM
    MPN:
    Q22F1CXXY24E
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +43%
    Q22F1CXXY24E
    Kontrolka: LED; płaska; żółty; Ø22mm; IP67; Q22; ...
    TME
    Q22F1CXXY24E
    -0.33%