  1. RPS-160-24 196.25
    Do sklepu »
    RPS-160-24
    Zasilacz mediczny AC/DC 160W 24V/6,5A
    Sklep:
    SOS electronic
    Producent:
    Meanwell
    MPN:
    RPS-160-24
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.31%
  2. RPS-160-24 206.48
    Do sklepu »
    RPS-160-24
    Zasilacz: impulsowy; otwarty; 160W; 127÷370VDC; 90 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    RPS-160-24
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.13%
    5+ szt.:
    196.75
    10+ szt.:
    188.35
    20+ szt.:
  3. RPS-160-24 207.99
    RPS-160-24
    Zasilacz impulsowy otwarty 113W 90-264VAC Wyj: 24V ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -9%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
  4. MEAN WELL RPS-160-24 Zasilacz 24 V/DC 113 W 219.00
    MEAN WELL RPS-160-24 Zasilacz 24 V/DC 113 W
    Zasilacz napięcia stałego Open Frame, z medical ...
    Conrad Electronic
    RPS-160-24
    GTIN13:
    -4.37%
  5. Zasilacz impulsowy otwarty 160W 127-370VDC 90-264VAC OUT 1 RPS-160-24 222.95
    Zasilacz impulsowy otwarty 160W 127-370VDC 90-264VAC OUT 1 RPS-160-24
    Producent: MEAN WELL Opcje dodatkowe: PFC aktywne ...
    TIM SA
    RPS-160-24
    ISBN:
    -3.06%
  6. Zasilacz Impulsowy Otwarty 160W 127-370Vdc 90-264Vac Out 1 Rps-160-24 232.78
    ELEKTRONEST
    -3.06%
  8. Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia RPS-160-24 Obudowa MEAN WELL 24V dc 113 W 370 V dc, 264V ac 360.59
    Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia RPS-160-24 Obudowa MEAN WELL 24V dc 113 W 370 V dc, 264V ac
    Miniaturowy rozmiar 3x5 cali, duża gęstość mocy ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    RPS-160-24
    +18%