    RQB60W12-110S05
    Przetwornica: DC/DC; 60W; Quarter Brick; THT; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    RQB60W12-110S05
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.13%
    5+ szt.:
    366.49
    10+ szt.:
    346.96
    20+ szt.:
  2. MEAN WELL RQB60W12-110S05 Przetwornica DC/DC, do PCB 72 V/AC 5 V 12 A 60 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. 419.00
    Do sklepu »
    MEAN WELL RQB60W12-110S05 Przetwornica DC/DC, do PCB 72 V/AC 5 V 12 A 60 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    RQB60W12-110S05
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.56%