    KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 10 kΩ 0402 ±1 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy SG73P1EWTTP1002F
    Rezystor chip grubościenny KOA SG73P. It ma stałą ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    SG73P1EWTTP1002F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -22%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  2. 0.19 x100
    Do sklepu »
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    SG73P1EWTTP1002F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -41%