  1. SMC30J188A 3000 W, 188 V TVS in SMC Sample
    Do sklepu »
    SMC30J188A 3000 W, 188 V TVS in SMC
    The SMC30J TVS series are designed to protect ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    STMicroelectronics
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    SMC30J188A
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +11%
    10+ szt.:
    1.06
    100+ szt.:
    0.76
    500+ szt.:
    0.61
  2. STMicroelectronics Dioda TVS Jednokierunkowa 1 Do montażu na płytce drukowanej JEDEC 209 V SMC30J188A 3000 W 2-pinowy 6.10 x5
    Do sklepu »
    STMicroelectronics Dioda TVS Jednokierunkowa 1 Do montażu na płytce drukowanej JEDEC 209 V SMC30J188A 3000 W 2-pinowy
    Seria SMC30J TVS firmy STMicroelectronics jest ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    MPN:
    SMC30J188A
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%