  1. SMM02040C9100FB300 0.13 x3000
    Do sklepu »
    SMM02040C9100FB300
    Rezystor: metal film; SMD; 910Ω; 400mW; ±1%; 200V ...
    MPN:
    SMM02040C9100FB300
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.39%