    ... -Pin(3+Tab) TO-220 SPP15P10PLHXKSA1
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Infineon
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -25%
  2. TSPP15p10plh TSPP15p10plh 1.91
    Do sklepu »
    TSPP15p10plh TSPP15p10plh
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Infineon
    Dodany:
  3. SPP15P10PLHXKSA1 4.47 x17
    Do sklepu »
    SPP15P10PLHXKSA1
    Tranzystor P-MOSFET 100V 15A 128W TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Obudowa:
    TO-220
    Zmiana ceny:
    -0.33%
    Min. zamówienie:
    17 szt.
    20+ szt.:
    4.47
  4. MOSFET Typ P-kanałowy 11.3 A TO-220 100 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 128 W Infineon 270 mΩ SPP15P10PLHXKSA1 6.32 x50
    MOSFET Typ P-kanałowy 11.3 A TO-220 100 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 128 W Infineon 270 mΩ SPP15P10PLHXKSA1
    Infineon SIPMOS ® - małe, cyfrowe tranzystory ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    MPN:
    SPP15P10PLHXKSA1
    -28%
    Min. zamówienie:
    50 szt.
  6. SPP15P10PLHXKSA1 10.37
    SPP15P10PLHXKSA1
    Tranzystor: P-MOSFET; unipolarny; -100V; -15A; ...
    TME
    INFINEON TECHNOLOGIES
    MPN:
    SPP15P10PLHXKSA1
    TO-220-3
    -0.1%
    10+ szt.:
    9.69
    50+ szt.:
    7.34
    100+ szt.:
    5.57
    200+ szt.:
    4.12
    250+ szt.:
    3.85
    500+ szt.:
    3.70
    SPP15P10PLHXKSA1
    POWER TRANSISTOR MOSFET P-CHANNEL 100V 15A TO220-3
    Elektronik-Service
    INFINEON TECHNOLOGIES
    IMP-84389
    TO-220-3
    SPP15P10PLHXKSA1
    SŁAWMIR Electronics
    +0.5%