  1. STD17NF25 TO-252 3.73
    Do sklepu »
    STD17NF25 TO-252
    Tranzystor N-MOSFET; 250V; 20V; 165mOhm; 17A; 90W ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.54%
  2. STD17NF25 MOSFET N-Ch 250V 17A 0.14R, TO252 5.72
    Do sklepu »
    STD17NF25 MOSFET N-Ch 250V 17A 0.14R, TO252
    <font color=#38B0DE>-=STripFET™=- Proudly ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    STD17NF25
    Obudowa:
    TO-252
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -24%
  3. STD17NF25 6.02 x10
    STD17NF25
    Tranzystor N-MOSFET 250V 17A 90W 0,14R TO252 ( ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    STMicroelectronics
    -14%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    50+ szt.:
    5.66
    100+ szt.:
    5.29
  4. STD17NF25 N-channel 250 V, 140 mOhm typ., 17 A STripFET II Power MOSFET in a DPAK package 7.92
    STD17NF25 N-channel 250 V, 140 mOhm typ., 17 A STripFET II Power MOSFET in a DPAK package
    This Power MOSFET has been developed using ...
    MPN:
    STD17NF25
    +8%
    10+ szt.:
    1.25
    100+ szt.:
    0.84
    500+ szt.:
    0.67
    STD17NF25 SMD 17NF25TO-252
    Tomelektron
    STD17NF25
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 250V 17A DPAK
    Elektronik-Service
    ST MICROELECTRONICS (STM)
    IMP-85941
    STD17NF25-SMD
    TRANZYSTOR STD17NF25 TO252 SMD D-PAK 17A ...
    Interchip
    +25%