  1. STGW30NC60VD 40 A, 600 V, fast IGBT with UltraFAST diode 17.67
    Do sklepu »
    STGW30NC60VD 40 A, 600 V, fast IGBT with UltraFAST diode
    This device uses the advanced PowerMESH process ...
    Sklep:
    MPN:
    STGW30NC60VD
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -8%
    10+ szt.:
    2.91
    100+ szt.:
    2.09
    Do sklepu »
    STGW30NC60VD
    Tranzystor: IGBT; 600V; 40A; 250W; TO247-3
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MPN:
    STGW30NC60VD
    Obudowa:
    TO-247-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.26%
    3+ szt.:
    20.89
    10+ szt.:
    19.36
    30+ szt.:
    120+ szt.:
    600+ szt.:
    1200+ szt.:
    3000+ szt.:
    STGW30NC60VD
    POWER TRANSISTOR IGBT 600V 80A 250W TO247
    Elektronik-Service
    ST MICROELECTRONICS (STM)
    IMP-86714
    Obudowa:
    TO-247
    STGW30NC60VD TO247 N IGBT 600V 30A
    Gembara
    TO-247
    GW30NC60VD STGW30NC60VD TO247 Tranzystor N IGBT 600V 30A
    Gembara
    STGW39NC60VD-ST
    STGW39NC60VD N-IGBT 80A 600V 250W TO247 Z DIODĄ ...
    Interchip
    +5%