  1. STP17NF25 TO-220 3.60
    Do sklepu »
    STP17NF25 TO-220
    Tranzystor N-MOSFET; 250V; 20V; 165mOhm; 17A; 90W ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  2. STP17NF25 4.99 x1000
    Do sklepu »
    STP17NF25
    Tranzystor N-MOSFET 250V 17A 90W 0,165R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +7875%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
  3. STP17NF25 N-channel 250 V, 140 mOhm typ., 17 A STripFET II Power MOSFET in a TO-220 package 7.48
    STP17NF25 N-channel 250 V, 140 mOhm typ., 17 A STripFET II Power MOSFET in a TO-220 package
    This Power MOSFET has been developed using ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP17NF25
    -6%
    10+ szt.:
    0.88
    100+ szt.:
    0.79
    500+ szt.:
    0.63
  4. STP17NF25 7.87
    STP17NF25
    Tranzystor: N-MOSFET; STripFET™ II; unipolarny; ...
    TME
    MPN:
    STP17NF25
    -0.13%
    10+ szt.:
    5.01
    STP17NF25
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 250V 17A TO220AB