  1. STP4NK80ZFP TO-220 Full-Pak 1.79
    Do sklepu »
    STP4NK80ZFP TO-220 Full-Pak
    Tranzystor N-MOSFET; 800V; 30V; 3,5Ohm; 3A; 25W; - ...
    Obudowa:
    TO-220 Full-Pak
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -25%
  2. STP4NK80Z TO-220 2.46
    Do sklepu »
    STP4NK80Z TO-220
    ... ; -55°C ~ 150°C; STP4NK80;
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  3. STP4NK80ZFP N 4A 800V TO-220F TRANZYSTOR 2.50
    STP4NK80ZFP N 4A 800V TO-220F TRANZYSTOR
    100hz
    TO-220F
  4. STP4NK80Z P4NK80Z N 4A 800V TO-220 TRANZYSTOR 2.50
    STP4NK80Z P4NK80Z N 4A 800V TO-220 TRANZYSTOR
    100hz
    TO-220
  5. STP4NK80ZFP 2.94
    STP4NK80ZFP
    STP 4NK80ZFP TRANSISTOR
    Dönberg
    STP4NK80ZFP 800V 3A 3R tranzystor N-Channel
    Soltronik
    Tranzystor; STP4NK80Z; N-MOSFET; 3A; 800V; 80W; 3,5Ohm; unipolarny; TO220; THT; RoHS
    Elektronik
    +37%
  8. STP4NK80Z 3.46 x22
    STP4NK80Z
    Tranzystor N-MOSFET 800V 3A 80W 3,5R TO220
    STMicroelectronics
    -0.67%
    Min. zamówienie:
    22 szt.
    50+ szt.:
    3.46
  9. STP4NK80ZFP 3.73 x20
    STP4NK80ZFP
    Tranzystor N-MOSFET 800V 3A 25W 3,5R TO220FP
    STMicroelectronics
    TO-220FP
    -0.78%
    Min. zamówienie:
    20 szt.
    STP4NK80ZFP
    stp4nk80zfp,
    Tomelektron
    STP4NK80Z METAL
    stp4nk80z, STP4NK80Z METAL
    Tomelektron
    +33%
    Tranz.P4NK80Z STP4NK80Z
    Jacktronic
    +14%
  13. TR STP4NK80Z;ST;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3A;800V;80W;3.5R 4.50
    TR STP4NK80Z;ST;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3A;800V;80W;3.5R
    Podzespoły Elektroniczne
    +50%
  14. STP4NK80 4.50
    STP4NK80
    N-MOSFET/800V/3A/80W
    Multi-Elektronik
  15. TR STP4NK80Z;ST;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;3A;800V;80W;3.5R 4.50