    ... ; STP55NF06-VB; STP55NF06; (ORAZ STP55NF06L ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    VBsemi
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. STP55NF06L TO-220 2.94
    Do sklepu »
    STP55NF06L TO-220
    Tranzystor N-Channel MOSFET; 60V; 16V; 20mOhm; 55A ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -87%
    Do sklepu »
    STP55NF06L metal
    stp55ne06l,
    Tomelektron
    Zmiana ceny:
    -15%
  4. STP55NF06L N-CHANNEL MOSFET, 60V, 55A, TO-220 cena netto 3.00
    STP55NF06L N-CHANNEL MOSFET, 60V, 55A, TO-220 cena netto
    RCS Elektronik
    STM
    +50%
    10+ szt.:
    2.50
    100+ szt.:
    2.00
  5. P55NF06L (STP55NF06L) N-Channel MOSFET - STM 3.62
    P55NF06L (STP55NF06L) N-Channel MOSFET - STM
    STP55NF06L N-Channel power MOSFET by ...
    Silicon Ark
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP55NF06L
    Conrad Electronic
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP55NF06L
    GTIN13:
    -89%
  7. STP55NF06L MOSFET, N-Ch 60V 55A 0.014R, TO-220 3.88
    STP55NF06L MOSFET, N-Ch 60V 55A 0.014R, TO-220
    STP55NF06L, STB55NF06L - STB55NF06L-1 Description ...
    reichelt elektronik
    STP55NF06L
    GTIN13:
    +3.41%
    Stp55nf06l Mosfet Logic N 60v 55a
    Technical Specification 60V Drain-source ...
    Irish Electronics.ie
    -19%
    STP55NF06L Pbf
    Tranzystor: N-MOSFET; STripFET™ II; unipolarny; ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    -12%
  10. STP55NF06L 6.15
    STP55NF06L
    TME
    STP55NF06L
    -0.16%
    10+ szt.:
    4.34
    25+ szt.:
    4.16
    50+ szt.:
    4.01
    100+ szt.:
    3.72
    200+ szt.:
    3.45
    500+ szt.:
    3.11
    1000+ szt.:
    2.86
    2000+ szt.:
    2.64
    2.34
  11. STP55NF06L 7.50
    STP55NF06L
    Tranzystor N-MOSFET 60V 55A 95W 0,014R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -17%
    5.41
    50+ szt.:
    3.63
  12. MOSFET Typ N-kanałowy 55 A TO-220 60 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 95 W STMicroelectronics 18 mΩ STP55NF06L 8.57 x5
    MOSFET Typ N-kanałowy 55 A TO-220 60 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 95 W STMicroelectronics 18 mΩ STP55NF06L
    Tranzystory MOSFET STripFET™ o szerokim zakresie ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    STP55NF06L
    -0.35%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    8.15
  13. STP55NF06L N-channel 60 V, 0.014 Ohm typ., 35 A StripFET II Power MOSFET in a TO-220 package 8.82
    STP55NF06L N-channel 60 V, 0.014 Ohm typ., 35 A StripFET II Power MOSFET in a TO-220 package
    This Power MOSFET is the latest development of ...
    STP55NF06L
    +7%
    1.05
    0.93
    500+ szt.:
    0.75
    STP55NF06L
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 60V; 39A; 95W; ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    +0.64%
    STP55NF06L tranzyst.N-MOSFET STripFET II unipolarny 60V 95W 39A