  1. MOSFET Typ P-kanałowy 90 A JEDEC TO-220AB 60 V 250 W 0.0093 Ω Vishay SUP90P06-09L-E3 15.44 x2
    Do sklepu »
    MOSFET Typ P-kanałowy 90 A JEDEC TO-220AB 60 V 250 W 0.0093 Ω Vishay SUP90P06-09L-E3
    Vishay MOSFET to pakiet P-Channel, TO-220-3 to ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    SUP90P06-09L-E3
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -13%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    20+ szt.:
    15.06
    50+ szt.:
    14.64
    100+ szt.:
    200+ szt.:
  2. SUP90P06-09L-E3 21.08
    Do sklepu »
    SUP90P06-09L-E3
    Tranzystor: P-MOSFET; TrenchFET®; unipolarny; -60V ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    SUP90P06-09L-E3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.8%
    10+ szt.:
  3. Vishay SUP90P06-09L-E3 N/A N/A 21.29
    Vishay SUP90P06-09L-E3 N/A N/A
    Conrad Electronic
    SUP90P06-09L-E3
  4. SUP90P06-09L-E3 21.99 x4
    SUP90P06-09L-E3
    Tranzystor P-MOSFET 80V 90A 250W 0,0093R TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Obudowa:
    TO-220AB
    +168%
    Min. zamówienie:
    4 szt.
    10+ szt.:
    20+ szt.:
    SUP90P06-09L-E3
    POWER TRANSISTOR MOSFET P-CHANNEL 60V 90A TO220AB