  1. T410-700T TO-220 2.33
    Do sklepu »
    T410-700T TO-220
    It=4,0A; Vdrm=700V; Igt=10mA
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.43%
  2. T410-700T 3.63 x22
    Do sklepu »
    T410-700T
    Triak 4A/30A 700V 10mA TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.67%
    Min. zamówienie:
    22 szt.
  3. T410-700T 6.93
    T410-700T
    Triak; 700V; 4A; TO220AB; Igt: 10mA; Ifsm: 31A
    TME
    STMicroelectronics
    MPN:
    T410-700T
    TO-220AB
    -0.29%