  1. T491D475M035AT 2.86 x10
    Do sklepu »
    T491D475M035AT
    Kondensator: tantalowy; 4,7uF; 35VDC; SMD; D; 2917 ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    T491D475M035AT
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.11%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    50+ szt.:
    2.58
    100+ szt.:
    2.47
    500+ szt.:
    2.23
    1000+ szt.:
    2.13
    1500+ szt.:
    2.08
    2.01
    1.96
    1.92
    1.89
  2. T491D475M035AT 3.29 x10
    Do sklepu »
    T491D475M035AT
    Kondensator tantalowy SMD-D 4,7uF 35V ±20% -55+125 ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Kemet
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%