  1. TAJR685K010RNJ 0.71 x2500
    Do sklepu »
    TAJR685K010RNJ
    Kondensator: tantalowy; 6,8uF; 10VDC; SMD; R; 0805 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    KYOCERA AVX
    MPN:
    TAJR685K010RNJ
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.71%
    Min. zamówienie:
    2 500 szt.
    5000+ szt.:
    0.65
    0.63
    0.61
    0.60
    0.59
    0.58
    0.56
    0.55
    0.53
  2. TAJR685K010RNJ 1.36 x25
    Do sklepu »
    TAJR685K010RNJ
    Kondensator tantalowy SMD-R 6,8uF 10V ±10% -55+125 ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    KYOCERA AVX
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +38%