    Kondensator; ceramiczny; 10pF; 50V; R=5,08mm; THT; RoHS; TS15001H100JSBNB0R; SUNTAN; op/100szt
    Sklep:
    Elektronik
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +25%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
  2. KC 10pF 50V r=5.08mm 0.30
    Do sklepu »
    KC 10pF 50V r=5.08mm
    ... 85°C. Producent Suntan symbol TS15001H100JSBNB0R
    Sklep:
    Elektronika Elektrotechnika
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +50%