  1. TZMB12-GS08 0.12 x800
    Do sklepu »
    TZMB12-GS08
    Dioda Zenera 0,5W 12V ±2% SOD80
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    VISHAY
    Obudowa:
    SOD80
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.37%
    Min. zamówienie:
    800 szt.
  2. GENERAL SEMICONDUCTOR Dioda Zenera TZMB12-GS08 taśma na dużej rolce 0.12
    Do sklepu »
    GENERAL SEMICONDUCTOR Dioda Zenera TZMB12-GS08 taśma na dużej rolce
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    GENERAL SEMICONDUCTOR
    MPN:
    TZMB12-GS08
    Dodany:
  3. Vishay Dioda Zenera TZMB12-GS08 Typ obudowy półprzewodnika SOD-80 MiniMELF Napięcie Zenera 12 V Moc (maks) P(TOT) 500 mW 0.28
    Vishay Dioda Zenera TZMB12-GS08 Typ obudowy półprzewodnika SOD-80 MiniMELF Napięcie Zenera 12 V Moc (maks) P(TOT) 500 mW
    Vishay TZMB12-GS08
    Conrad Electronic
    VISHAY
    MPN:
    TZMB12-GS08
    Obudowa:
    SOD80
    GTIN13:
    TZMB12-GS08 - Elementy
    Diody Zenera; VISHAY; TZMB12-GS08; 2; 12 V; 100 nA ...
    Maritex
    TZMB12-GS08
    5+ szt.:
    0.27
    10+ szt.:
    0.23
    100+ szt.:
    0.15
    2500+ szt.:
    0.11
  5. TZMB12-GS08 0.40
    TZMB12-GS08
    Dioda: Zenera; 0,5W; 12V; SMD; rolka 7 cali; ...
    TME
    TZMB12-GS08
    MiniMELF
    Zmiana ceny:
    -2.44%
    5+ szt.:
    0.30
    10+ szt.:
    0.26
    100+ szt.:
    0.17
    2500+ szt.:
    0.12
    TZMB12-GS08
    Dioda: Zenera; 0,5W; 12V; SMD; rolka,taśma; ...
    SŁAWMIR Electronics
    MiniMELF
    +5%
  8. GENERAL SEMICONDUCTOR TZMB12-GS08 Zener diode Tape Full reel 30.15
    GENERAL SEMICONDUCTOR TZMB12-GS08 Zener diode Tape Full reel
    GENERAL SEMICONDUCTOR TZMB12-GS08 is a Zener diode ...
    Rapid Electronics
    GENERAL SEMICONDUCTOR
    TZMB12-GS08
    ISBN:
    GTIN13:
    +19333%