    TE CONNECTIVITY V23079B1203B301, bistable signal ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    MPN:
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +17%
  2. V23079B1203B301 12.50
    Do sklepu »
    V23079B1203B301
    Przekaźnik bistabilny DPDT 2A 30VDC Cewka: 2x ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +9%
    5+ szt.:
    11.32
    25+ szt.:
    9.10
  3. V23079B1203B301 13.19
    Do sklepu »
    V23079B1203B301
    Przekaźnik: elektromagnetyczny; DPDT; Ucewki: ...
    TME
    MPN:
    +0.69%
    5+ szt.:
    11.99
    25+ szt.:
    9.59
    100+ szt.:
    9.08
    500+ szt.:
    8.39
  5. TE Connectivity V23079B1203B301 Signal Relay PCB 12VDC Latching Dual Coil 1241.28
    TE Connectivity V23079B1203B301 Signal Relay PCB 12VDC Latching Dual Coil
    The TE Connectivity V23079B1203B301 is a latching ...
    Rapid Electronics
    V23079B1203B301
    -13%