  1. WMM13N80M3-CYG 2.85
    Do sklepu »
    WMM13N80M3-CYG
    Tranzystor: N-MOSFET; WMOS™ M3; unipolarny; 800V; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WAYON
    MPN:
    WMM13N80M3
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.52%
    5+ szt.:
    2.75
    25+ szt.:
    2.50
    Do sklepu »
    WMM13N80M3-CYG
    Sklep:
    SŁAWMIR Electronics
    Producent:
    WAYON
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.08%
  3. Super Junction MOSFET, M3, TO-263, 13A, 800V, 0,48Ohm , 130W , 30V, 3,5V, WAYON 4.92
    Super Junction MOSFET, M3, TO-263, 13A, 800V, 0,48Ohm , 130W , 30V, 3,5V, WAYON