    YR1B40R2CC
    Rezystor: metal film; 40,2Ω; 250mW; ±0,1%; Ø2,3x6, ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    MPN:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.25%
    Min. zamówienie:
    2 000 szt.
    5000+ szt.:
    0.92
    0.91
  2. YR1B40R2CC 1.72 x17
    Do sklepu »
    YR1B40R2CC
    Rezystor metalizowany 0,25W 40,2R ±0,1% 15ppm 2, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.27%
    Min. zamówienie:
    17 szt.
    50+ szt.:
    1.39
    100+ szt.:
    1.39
  3. 1.88 x5
    Do sklepu »
    Opornik 40.2 Ω 0.25 W 0.1 % +15 ppm/°C Folia metalowa TE Connectivity YR1B40R2CC
    Te Connectivity R Series precyzyjne rezystory z ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    MPN:
    YR1B40R2CC
    -48%