  1. ZCM204FKE07-22KAA MELF Resistor, 0204, 22k Ohm, 400 mW, 1 0.17
    Do sklepu »
    ZCM204FKE07-22KAA MELF Resistor, 0204, 22k Ohm, 400 mW, 1
    ZCM series precision resistor - advanced MELF ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    VITROHM
    MPN:
    ZCM204FKE07-22KAA
    Obudowa:
    MELF
    GTIN13:
    Dodany:
  2. VitrOhm ZCM204FKE07-22KAA ZCM204FKE07-22KAA Rezystor precyzyjny 22 kΩ SMD 0204 0.4 W 1 % 1 szt. 0.17
    Do sklepu »
    VitrOhm ZCM204FKE07-22KAA ZCM204FKE07-22KAA Rezystor precyzyjny 22 kΩ SMD 0204 0.4 W 1 % 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    VITROHM
    MPN:
    ZCM204FKE07-22KAA
    GTIN13:
    Dodany:
  3. ZCM204FKE07-22KAA 0.20 x200
    ZCM204FKE07-22KAA
    Rezystor metalizowany SMD 0204 0,4W 22k ±1% SOD80
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    YAGEO
    Obudowa:
    SOD80
    Zmiana ceny:
    +14%
    Min. zamówienie:
    200 szt.
  4. Resistor, metal film, SMD 0204, mini MELF, 22 kΩ, 0.4 W, ±1 %, ZCM204FKE07-22KAA 0.38
    Resistor, metal film, SMD 0204, mini MELF, 22 kΩ, 0.4 W, ±1 %, ZCM204FKE07-22KAA
    Bürklin Elektronik
    ZCM204FKE07-22KAA
    MiniMELF
    Zmiana ceny:
    +50%