AT5-280-8-77ZA
TME
AT5-280-8-77ZA RSS 51.86 51.86 42.16 + VAT
MPN:
AT5 280 877ZA
Kod:
AT5-280-8-77ZA
Zmiana ceny:
-0.86% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
52.31
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; AT5; W: 8mm; H: 2,7mm; Lw: 280mm; Wysokość zęba: 1,2mm