AT10-960-16-77ZA
TME
AT10-960-16-77ZA RSS 165.75 165.75 134.76 + VAT
MPN:
AT10 960 1677ZA
Kod:
AT10-960-16-77ZA
Zmiana ceny:
-0.91% (28.04.2026)
Poprzednia cena:
167.27
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; AT10; W: 16mm; H: 5mm; Lw: 960mm; Wysokość zęba: 2,5mm