TIB080-112
TME
TIB080-112 RSS 440.92 440.92 358.47 + VAT
MPN:
TIB 080-112
Kod:
TIB080-112
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
435.53
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 80W; 12VDC; 6,7A; 85÷264VAC