TIB080-124
TME
TIB080-124 RSS 382.26 382.26 310.78 + VAT
MPN:
TIB 080-124
Kod:
TIB080-124
Zmiana ceny:
-4% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
398.19
Ilość [ x szt]: 10+ 28+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 80W; 24VDC; 3,4A; 85÷264VAC