TIB080-124EX
TME
RSS
430.43
349.94 + VAT
- MPN:
- TIB 080-124EX
- Kod:
- TIB080-124EX
- Zmiana ceny:
- -1.13% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 10+ | 50+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla tib080
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 80W; 24VDC; 3,4A; 85÷264VAC