TIB080-124EX
TME
TIB080-124EX RSS 430.43 430.43 349.94 + VAT
MPN:
TIB 080-124EX
Kod:
TIB080-124EX
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
435.33
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 80W; 24VDC; 3,4A; 85÷264VAC