RACM65-48S
TME
RACM65-48S RSS 491.66 491.66 399.72 + VAT
MPN:
RACM65-48S
Zmiana ceny:
-0.78% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
495.55
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; 100÷370VDC; 85÷264VAC; OUT: 1