RACM65-12S/OF
TME
RACM65-12S/OF RSS 381.36 381.36 310.05 + VAT
MPN:
RACM65-12S/OF
Zmiana ceny:
+0.43% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
379.74
Ilość [ x szt]: 5000+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; OUT: 1; 12VDC; 5,42A