RACM65-15S/OF
TME
RACM65-15S/OF RSS 377.70 377.70 307.07 + VAT
MPN:
RACM65-15S/OF
Zmiana ceny:
-0.16% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
378.32
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; OUT: 1; 15VDC; 4,33A