RPA30-2415SAW/P
TME
RPA30-2415SAW/P RSS 239.97 239.97 195.10 + VAT
MPN:
RPA30-2415SAW/P
Zmiana ceny:
-0.6% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
241.41
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 2A; THT