RPA30-2415DAW/P
TME
RPA30-2415DAW/P RSS 233.11 233.11 189.52 + VAT
MPN:
RPA30-2415DAW/P
Producent:
RECOM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
234.50
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 15VDC; Uwyj2: -15VDC