TXLN960-112
TME
RSS 1734.19 1734.19 1409.91 + VAT
MPN:
TXLN 960-112
Kod:
TXLN960-112
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 960W; 12VDC; 80A