TXLN960-124
TME
- MPN:
- TXLN 960-124
- Kod:
- TXLN960-124
- Zmiana ceny:
- +0.1% (11.05.2026)
Sugerowane produkty dla txln960
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 960W; 24VDC; 40A