TXLN960-115
TME
RSS 1786.54 1786.54 1452.47 + VAT
MPN:
TXLN 960-115
Kod:
TXLN960-115
Zmiana ceny:
-0.12% (21.03.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 960W; 24VDC; 64A