TXLN960-124
TME
RSS 1734.19 1734.19 1409.91 + VAT
MPN:
TXLN 960-124
Kod:
TXLN960-124
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 960W; 24VDC; 40A