Stycznik BFK 20V ac/dc, 48 V ac/dc Lovato styki: 3-biegunowy 55 kW 115 A 3 NO 24V Śruba BF11500E024
RS Components
Stycznik BFK 20V ac/dc, 48 V ac/dc Lovato styki: 3-biegunowy 55 kW 115 A 3 NO 24V Śruba BF11500E024 RSS 3126.17 3126.17 2541.60 + VAT
MPN:
BF11500E024
Kod:
Producent:
Lovato
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3% (19.04.2026)