GRC00BA1011ETNL
TME
GRC00BA1011ETNL RSS 0.58 0.58 x 10
MPN:
GRC00BA1011ETNL
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.52% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.57
Ilość [ x szt]: 50+ 100+ 500+ 2000+
Kondensator: elektrolityczny; THT; 100uF; 25VDC; Raster: 2,5mm