RACM65-48S/OF-ST
TME
RACM65-48S/OF-ST RSS 425.22 425.22 345.71 + VAT
MPN:
RACM65-48S/OF-ST
Zmiana ceny:
-1.38% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
431.16
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; OUT: 1; 48VDC; 1,36A