RACM65-48S/OF-ST
TME
RSS
425.22
345.71 + VAT
- MPN:
- RACM65-48S/OF-ST
- Zmiana ceny:
- -1.38% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla racm65
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 65W; OUT: 1; 48VDC; 1,36A