ECWFA2J184JC
TME
RSS 0.88 0.88 x 1000
MPN:
ECWFA2J184JC
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.71% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.87
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,18uF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm