ECWFA2J124JB
TME
RSS 1.21 1.21 x 3000
MPN:
ECWFA2J124JB
Minimalne zamówienie:
3 000 szt.
Zmiana ceny:
+50% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.80
Ilość [ x szt]: 25000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,12uF; 630VDC; THT; ±5%; 7,5mm