ECWFA2J124JC
TME
RSS 0.77 0.77 x 1000
MPN:
ECWFA2J124JC
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.32% (24.03.2026)
Poprzednia cena:
0.77
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,12uF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm