DRB960-72-3-A0
TME
DRB960-72-3-A0 RSS 2912.52 2912.52 2367.90 + VAT
MPN:
DRB960-72-3-A0
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 10+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 960W; 72VDC; 13,3A; -25÷70°C