DRB960-48-3-A0
TME
DRB960-48-3-A0 RSS 2395.29 2395.29 1947.39 + VAT
MPN:
DRB960-48-3-A0
Producent:
TDK-Lambda
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 10+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 960W; 48VDC; 20A; na szynę DIN