DRB960-24-3-A0
TME
RSS
2152.26 + VAT
- MPN:
- DRB960-24-3-A0
- Producent:
- TDK-Lambda
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -0.59% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 10+ |
|---|---|
Sugerowane produkty dla drb960
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 960W; 24VDC; 40A; na szynę DIN