ECWFA2J184JQ
TME
RSS 0.95 0.95 x 2400
MPN:
ECWFA2J184JQ
Minimalne zamówienie:
2 400 szt.
Zmiana ceny:
+0.52% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.95
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,18uF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm